Sektör üzerinde 19 yıldır hizmet vermekte olan uzman nakliye firmamız Karaaslan Nakliyat olarak Akyurt Nakliyat firmaları içerisinde en iddialı firma şeklinde ön plana çıkmaktayız. Bu kapsamda uzman kadromuz ve çalışma prensibimiz ile birlikte sizlere hizmet vermekten gurur diyoruz.

Akyurt Nakliyat denildiğinde ilk akla gelen firmamız, garantili eşya taşımacılık hizmeti vermektedir. Bu kapsamda eşyalarınız kesinlikle çizilme, kırılma, soyulma, yırtılma v.b. durumlarla karşı karşıya kalmamaktadır. Bu hizmet sektöründe şoförlerde içerisinde olmak üzere a’dan z’ye tüm ekip arkadaşlarımız nakliye konusunda eğitim almış olup bu eğitimlerini 19 yıllık tecrübemizle sabitleme imkanı bulmuştur.

Akyurt Nakliyat firmaları içerisinde kendisini gösteren firmamız en uygun fiyat avantajıyla karşınıza çıkarken yine aynı şekilde Akyurt nakliyat firmaları arasında uygun fiyata yönelik kalite yüksekliğinde de ilk planda bulunmaktadır.

Fiyat ve performans ilişkisi bakımından siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için tüm çabalarımızı devam ettiriyoruz ve en düşük fiyat – en yüksek kalite iş anlayışıyla karşınıza çıkıyor. Akyurt Nakliyat firmaları içerisinde bu anlayışı benimsemiş olan ilk ve tek nakliyat firması olmaktan gurur duyuyoruz.