Karaaslan nakliyat olarak nakliyat sektörü üzerinde 19 yıldır hizmet vermekteyiz. 19 yıllık hizmet sonucunda ortaya çıkan yüksek tecrübelerimiz sonucunda Altındağ Nakliyat firmaları arasında en tecrübeli firmalardan birisi olarak kendimizi göstermekteyiz. Nakliyatçılık sektörüne yeni bir anlayış kazandırmış olan firmamız, bünyesinde çalışmakta olan şoförlere dahi eğitim vermektedir ve bu eğitimleri tecrübe ile sabit tutmaktadır. Bu kapsamda Altındağ Nakliyat şirketleri arasında bu şekil bir yol izleyen ilk ve tek nakliyat firması olarak kendimizi göstermekteyiz.

Ankara üzerinde yer alan bütün ilçelere ve Türkiye’nin her yerine aralıksız şekilde 7 gün 24 saat boyunca nakliyat işlemlerini gerçekleştiren Altındağ Nakliyat şirketleri arasında ilk firmayız. Bu kapsamda yeni hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetinin benimsenmesi açısından nakliyat işlemlerinizi bize gözünüz kapalı bir şekilde güvenebilirsiniz.

Evde eve taşımacılık sektöründe Altındağ Nakliyat firmalarının çoğu yer almaktadır. Altındağ Nakliyat firmaları arasında en iddialı firma olarak gün yüzüne çıkmaktayız. Eşyalarınıza hiçbir zarar vermeden garantili bir şekilde taşıma işlemlerini gerçekleştirip, sizleri %100 müşteri memnuniyeti ile eski evinizden alıp yeni evinize götürüyoruz.