AMBALAJLAMA

Ankara Ambalajlama hizmeti veren Karaaslan Nakliyat firmamız, 19 yıldır sektör üzerinde edinmiş olduğu deneyim ve tecrübeler sonucunda siz değerli müşterilerimiz için çok büyük adımlar atmaktadır.
Sektör üzerinde adından sürekli ilkler olarak bahsettiren firmamız Ankara ambalajlama hizmeti kapsamında da bir ilk gerçekleştirerek, öncelikli olarak streç film aracılığıyla eşyalarınızı sarıp ambalajladıktan hemen sonra birde battaniyeye sararak kesinlikle darbe alma durumunda hasar almasını engellemekteyiz.
Bunun beraberinde asansörle taşıma hizmetimizle birlikte eşyalarınızın başına herhangi bir zarar gelme olasılığını çok düşük miktara indirmekteyiz. Ankara Ambalajlama yapan firmalar içerisinde en yüksek kaliteli ambalajlama hizmeti sunmakta olan firmamız, uzman kadro ve 19 yıllık tecrübesi ile birlikte göz bebeğiniz olmaya devam edecektir.
Kesinlikle bizden fiyat almadan başka firmalara bakmanızı önermemekteyiz. Ankara Ambalajlama kapsamında en uygun fiyat avantajı ve en yüksek kalitede hizmeti sunmakta olan Karaaslan Nakliyat firmamız, Ankara Ambalajlama firmaları arasında kendisini ön planda göstermektedir ve çok geniş müşteri ağına sahip olmasıyla bilinmektedir.

Eşya Ambalajlama Resimlerimiz

ANKARA NAKLİYAT

Alo Ankara Nakliyat

Dikmen Cd. No:228, Harbiye Mahallesi
06460 Çankaya/Ankara
Telefon: 0312 480 19 99 – 0535 361 88 70
Email: iletisim[at]karaaslannakliyat.com
Web: KaraaslanNakliyat.com

ADINIZ

EMAIL

TELEFON

MESAJINIZ