Firmamız, sektör üzerinde 19 yıldır etkin faaliyet göstermektedir. Bala Nakliyat firmaları içerisinde vizyonu en geniş ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız, uzman kadrosuyla birlikte eşyalarınızı en güvenli şekilde taşımaktadır.

Eşyalarınızın başına hiçbir şekilde kırılma, soyulma, yıpranma, çizilme gibi sıkıntılar getirmeden güvenli bir şekilde taşıma hizmetini Bala Nakliyat firmaları arasında iddia ediyoruz ki en iyi ve en garantili şekilde yapan firmayız.

Bu kapsamda 19 yıllık tecrübe ve müşteri memnuniyeti anlayışı tek çatı altında toplandığında, yanına bir de uzman kadro eklenince Bala Nakliyat firmaları içerisinde zirvede kendini göstermektedir.

Tamamen müşteri odaklı falan firmamız, sizler için şoförlerine bile eğitim verip, firma tecrübesiyle sabit kıldıktan sonra işlere çıkartılmaktadır. Bu kapsamda eşyalarınız %100 güvenli bir şekilde taşınıp, bir zarar gelmeden teslim edilmektedir.

Eski evinizden yeni evinize geçerken Bala Nakliyat firmalarına bakıyorsanız, sizler için en uygun fiyat avantajları ve en yüksek hizmet kalitesiyle Karaaslan Nakliyat olarak 19 yıldır yanınızdayız. Bir telefon kadar uzağınızdayız.