Karaaslan Nakliyat olarak Ankara Elmadağ Nakliyat işlemlerinde sizlerin eşyalarını taşımaktan gurur duyuyoruz. Misyonu güven, garanti ve müşteri memnuniyeti 3’lüsünden oluşan firmamız, siz değerli müşterilerimiz için 19 yıldır sektör üzerinde bulunmaktadır ve 19 yıldır bir müşteri şikayeti bile almamıştır.

Elmadağ Nakliyat işlemlerinde 7 gün 24 saat boyunca hizmet vermekte olan firmamız Elmadağ nakliyat firmaları arasında bu hizmeti veren ilk firmadır ve ayrıca Elmadağ nakliyat işlemlerinde şehir dışı ve şehir içi her türlü nakliyatlarınız tam anlamıyla yapılmaktadır.

Bu kapsamda uygun fiyat avantajlarını da sizlerle buluşturan firmamız, en yüksek kalite hizmetini de sağlamayı unutmayıp, sizlerin güler yüzünü görmek amacıyla 19 yıldır bu misyonda ilerlemektedir.

Fiyat – performans ilişkisi bakımından Elmadağ Nakliyat firmaları arasında en önde gelen firmalardan olan Karaaslan Nakliyat, siz değerli müşterilerimizin güveni için takım arkadaşlarına özel eğitim vermektedir. Firmamızın şoförleri de dahil olmak üzere tüm kadro eğitim almaktadır ve bu eğitimlerini tecrübe ile sabitleyip işe çıkmaktadırlar. Eşyalarınız bizimle hiçbir zaman ne kırılır, ne ezilir, ne çizilir, Karaaslan nakliyat olarak eşyanızı teslim ettiğimizde toz bile olmayacağının güvencesini ve garantisini veriyoruz.