Ankara’da Evren nakliyat işlemlerini büyük bir itina ve titizlik ile halletmekte olan nakliyat firmamız sizler için sektör üzerinde çok büyük işler altına imza atıp %100 müşteri memnuniyeti ile ön plana çıkmıştır. Evren nakliyat firmaları arasında yer alan firmamız Karaaslan Nakliyat, Evren nakliyat firmaları içerisinde en uygun fiyat avantajına en yüksek kalitede hizmet veren tek firma olarak gün yüzüne çıkmaktadır.

Evren nakliyat işlemlerinde 7 gün boyunca 24 saat hizmet vermekte olan firmamız, siz değerli müşterilerimiz için en yüksek kalitede hizmeti getirirken, bununla birlikte en uygun fiyatı da sunmaktadır ve bu iki özelliği de Evren nakliyat şirketleri içerisinde ilk uygulayan firma olarak ön plana çıkmaktadır.

%100 Garanti verdiğimiz evden eve eşya taşıma işlemlerinde, eski evinizden aldığımız eşyaları yeni evinize hiçbir şekilde kırık v.b. işlemler haricinde toz bile bulundurmadan teslim etmekteyiz. Bu kapsamda müşterilerimize %100 memnuniyet yaşatıp, hem işimizi hakkıyla yapmanın gururunu, hemde müşterimizi memnun etmenin gururunu yaşamaktayız.

Sizinde Evren Nakliyat firmasına ihtiyacınız varsa 7 gün 24 saat boyunca iletişime geçebilirsiniz.