Haymana nakliyat şirketleri içerisinde kendisini gururla gösteren ve varlığıyla nakliyat sektöründe devrim niteliğinde yenilikler yapan firmamız Karaaslan nakliyat, sektör üzerinde birçok yenilik altına imza atmıştır. Haymana nakliyat firmaları arasında ilk defa 7 / 24 hizmet veren firma olmamızın yanı sıra aynı zamanda takım arkadaşlarımıza eğitim vererek yine Haymana nakliyat firmaları içerisinde en iyi nakliyat firması olarak gün yüzüne çıkmış durumdayız.

Yılların kazandırdığı tecrübe sonucu eşyalarınız bizimle birlikte birer insan konumda durmaktadır ve bu kapsamda hiçbir şekilde eşyalarınız zarar almamaktadır. Garantili taşımacılığı Haymana nakliyat işlerine taşıyan Karaaslan nakliyat firmamız, siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için gece gündüz demeden sürekli olarak çalışmaktadır.

Bu kapsamda siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazamak, firmamızı mutlu etmektedir. En uygun fiyatlarla yüksek kalite de hizmet almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Profesyonel bir şekilde ev taşıtmanın çok uygun fiyatlara yapıldığını görünce sizde şaşıracaksınız. Eşyalarınızda herhangi bir çizik, kırık, soyuk, patlak bulamayacağınız gibi toz dahi olmayacağı garantisini firma kapsamında veriyoruz.