Nallıhan nakliyat hizmetleri kapsamında firmamız 19 yıldır siz değerli müşterilerimizin hizmetinde. Bu hizmetlerden dolayı siz değerli müşterilerimizle 19 yıldır bir arada olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. İlklerin firması olan Karaaslan Nakliyat, Ankara Nallıhan nakliyat firmaları içerisinde her zaman ilkler altına imza atan firma olarak ön plana çıkmıştır.

Nallıhan nakliyat firmalarının arasında ilk defa 7 gün 24 saat boyunca çalışma iş modelini oluşturan Karaaslan nakliyat bunun beraberinde yine Nallıhan nakliyat firmaları arasında fiyat – performans ilişkini zirveye taşıyan ilk firma olmuştur.

Müşteri memnuniyeti ön planda tutularak işlemler gerçekleştirilmektedir ve eşyalarınız bizimle beraber hiç güvende olmadığı kadar güvendedir. İşinde uzman takım arkadaşlarımızla birlikte eşyalarınıza birer insan muamelesi yapıp, eşyalarınızı güvenlik önlemleri çerçevesinde koruyoruz ve teslim ettiğimizde en ufak kırık ve çıkık bulunmuyor

Garantili eşya taşıma hizmeti veriyoruz ve 19 yıldır bir müşterimizin bile şikayetine ulaşabilmiş, erişebilmiş değiliz.

Sizlerde profesyonel eşya taşımacılık hizmetinden yarar elde etme isteği duyuyorsanız, bize başvurmayı kesinlikle unutmayın.