ANKARA ASANSÖRLÜ NAKLİYAT

Firmamız Ankara’da asansörlü nakliyat hizmetleri gerçekleştirmektedir. Asansörlü nakliyat hizmeti Ankara’da ilk olarak firmamız tarafından icra edilmeye başlanmış olup, son teknoloji nakliye asansörlerimiz ve usta ekibimiz sayesinde eşyalarınızı nakliye asansörümüz sayesinde daha düşük risk ile taşıyoruz.

Firmamız Karaaslan Nakliyat, Ankara Asansörlü Taşıma hizmetlerini devam ettirmektedir. Ankara Asansörlü Taşıma işlemleri, Ankara üzerinde ilk defa Karaaslan Nakliyat tarafından kullanılmış olup, müşteriler ile ilk defa tanıştırmış olan firma olarak ön plana çıkıyoruz.

Son teknolojiyle donatılmış Ankara Asansörlü Taşıma hizmetleri için üretilmiş, nakliye araçları ve asansörlerimiz, yanında aynı zamanda usta ve işinde uzman kadromuz aracılığıyla, eşyalarınızı %1’lik bir riskle asansörde taşıyoruz.

Ankara Asansörlü Taşıma hizmeti veren firmalar arasında, hem fiyat hem de kalite olarak her şeyiyle ön plana çıkmakta olan Karaaslan Nakliyat firmamız, sektör üzerinde 19 yıllık tecrübesiyle hareket etmektedir ve bu tecrübe sonucunda çok geniş müşteri ağına sahip olmuştur.

Bu kapsamda Ankara Asansörlü Taşıma hizmeti veren firmamız, siz değerli müşterilerimiz için her türlü taşıma işlemlerini yaparken, ön planda müşteri memnuniyetini hazır bir şekilde tutmaktadır. Bu kapsamda da %0 mağduriyet yaşayarak yeni evinize taşınmaktasınız.

Yapmanız gereken tek şey, eski evinizde eşyalarınızı bize gösterip, ardından ise yeni evinize eşyaları yerleştirince gelmeniz olacaktır.

Ankara Asansörlü Taşıma Nakliyat Resimleri

Ankara Asansörlü Nakliyat Müşteri Yorumlarımız.

HASAN AKER

ANKARA’dan   •   KAYSERİ’ye

Kayseri’ye tayyinimiz çıkmıştı ve eşyalarımızla beraber evimizi taşımak zorunda kalmıştık. Uzun süren araştırmalarım sonucu Ankara Nakliyat konularında Karaaslan Nakliyat’ı övdüler ve gerçekten haklılarmış. Eşyalarımız sorunsuzca taşındı. Teşekkür ediyoruz Ali bey ve ekibine.

Yorum Bırakın   

OZAN KARAKUŞ

İSTANBUL’dan   •   ANKARA’ ULUS’a

Ankara’ya şehir dışından nakliyat olmasına rağmen sorun yaşamadan geldi eşyalarımız. Bir tabloda ufak bir çizik vardı sadece ama Karaaslan Nakliyat telafisini yaptı. Teşekkürler

Yorum Bırakın   

ÖNDER ÖZDEMİR

ANKARA MAMAK’tan   •   ANKARA’ KEÇİÖREN’e

Annemlerin evini taşıyan bir firma eşyalara baya zarar verdi ve zararı ödemeyi kabul etmedi. Biz kendi evimizi taşıtırken tavsiyeler üzerine Karaaslan nakliyat ile çalıştık. Sıfır hata. Çok Teşekkür ediyoruz

Yorum Bırakın   

HALİS MURATOĞLU

ANKARA ÇUBUK’tan   •   ANKARA’ MERKEZ’e

2017 Ocak ayında taşınması gereken bir evimiz vardı. Taşınma işlerinde normalde çok stres yaşarım ve sık taşınma taraftarı değilimdir. Karaaslan nakliyat bu stresimi tamamen üzerimden aldı ve müthiş bir iş çıkardılar. Teşekkür ediyorum.

Yorum Bırakın   

ANKARA NAKLİYAT

Alo Ankara Nakliyat

Dikmen Cd. No:228, Harbiye Mahallesi
06460 Çankaya/Ankara
Telefon: 0312 480 19 99 – 0535 361 88 70
Email: iletisim[at]karaaslannakliyat.com
Web: KaraaslanNakliyat.com

ADINIZ

EMAIL

TELEFON

MESAJINIZ