Çankaya Nakliyat firmaları içerisinde kendisini gösteren firmamız Karaaslan Nakliyat, 19 yıldır aralıksız olarak siz değerli müşterilerimiz için hizmet vermekte ve bu 19 yıl içerisinde hizmet ağını çok geniş bir alana yaymış durumda.  Bu kapsamda Çankaya nakliyat işlemlerinizi Türkiye’nin her yerine yapabileceğimiz gibi aynı zamanda 7 gün 24 saat hizmet avantajımızdan da yararlanabilirsiniz.

19 yıllık firmamız bünyesinde çalışmakta olan takım arkadaşlarımız şoför dahil olmak üzere herkes eğitim almaktadır. Bu konu üzerinde eğitim alan elemanlarımız bu eğitimlerini 19 yıllık tecrübeyle bir araya getirdiğinde, siz değerli müşterilerimize hizmette sınır tanımamaktayız.

Eşyalarınız üzerinde hiçbir şekilde kırık, kesik, patlak, çizik bulamayacağınız gibi, bir toz bile bulamayacağınıza garanti veriyoruz. Bu kapsamda işinde uzman ekibimizle birlikte, eşyalarınız bizle birlikte eski evinizden yeni evinize çok güvenli bir şekilde gitmektedir.

Yeni evinize geldiğinizde, eşyalarınızın sağlamlığı karşılığında şaşıracaksınız. %100 müşteri memnuniyeti amacı güderek çalışmakta olan firmamız, siz değerli müşterilerin memnun kalması halinde işine daha da adapte olmaktadır.