ANKARA EŞYA DEPOLAMA

Ankara Eşya Depolama İşlemlerinde siz değerli müşterilerimiz için yüksek kaliteli hizmet avantajını vermekten ve sağlamaktan çok yüksek miktarda gurur duymaktayız. Yüksek kapasiteli depolarımız sayesinde, eşyalarınız bizimle hiç olmadığı kadar güvende.

Sigortalı ve güvenceli olan depolarımızda tüm afetlere yönelik koruma sistemleri mevcuttur ve çok düşük bir ihtimalle eşyalarınızın başına bir iş gelme durumunda ise, tüm zararınız firmamız ve sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır.

Her türlü iş ve işlemlerde Ankara Eşya Depolama firmaları arasında öncü konumunda yer alan firmamız, siz müşterilerimiz için en güzide depolardan birine sahiptir. Depolarımızda yangın güvencesi, deprem güvencesi yer almaktadır. Eşyalarınızın başına hiçbir iş gelmeden günlerce eşyalarınız bizimle birlikte güvenli bir şekilde kalabilir.

Ankara Eşya Depolama yeri arıyorsanız, firmamıza uğramadan kesinlikle başka bir seçim yapmamanızı öneririz, öyle bir durumla karşılaşmışsanız pişman olma olasılığınızın çok yüksek olacağını da söyleyebiliriz.

Ankara Eşya Depolama firmaları arasında hem en uygun fiyat ve en yüksek kaliteli hizmeti Karaaslan nakliyat olarak 19 yıldır sizlere vermekteyiz.

Ankara Eşya Depolama Resimleri

Ankara Eşya Depolama Müşterilerimizin Yorumları.

HASAN AKER

ANKARA’dan   •   KAYSERİ’ye

Kayseri’ye tayyinimiz çıkmıştı ve eşyalarımızla beraber evimizi taşımak zorunda kalmıştık. Uzun süren araştırmalarım sonucu Ankara Nakliyat konularında Karaaslan Nakliyat’ı övdüler ve gerçekten haklılarmış. Eşyalarımız sorunsuzca taşındı. Teşekkür ediyoruz Ali bey ve ekibine.

Yorum Bırakın   

OZAN KARAKUŞ

İSTANBUL’dan   •   ANKARA’ ULUS’a

Ankara’ya şehir dışından nakliyat olmasına rağmen sorun yaşamadan geldi eşyalarımız. Bir tabloda ufak bir çizik vardı sadece ama Karaaslan Nakliyat telafisini yaptı. Teşekkürler

Yorum Bırakın   

ÖNDER ÖZDEMİR

ANKARA MAMAK’tan   •   ANKARA’ KEÇİÖREN’e

Annemlerin evini taşıyan bir firma eşyalara baya zarar verdi ve zararı ödemeyi kabul etmedi. Biz kendi evimizi taşıtırken tavsiyeler üzerine Karaaslan nakliyat ile çalıştık. Sıfır hata. Çok Teşekkür ediyoruz

Yorum Bırakın   

HALİS MURATOĞLU

ANKARA ÇUBUK’tan   •   ANKARA’ MERKEZ’e

2017 Ocak ayında taşınması gereken bir evimiz vardı. Taşınma işlerinde normalde çok stres yaşarım ve sık taşınma taraftarı değilimdir. Karaaslan nakliyat bu stresimi tamamen üzerimden aldı ve müthiş bir iş çıkardılar. Teşekkür ediyorum.

Yorum Bırakın   

ANKARA NAKLİYAT

Alo Ankara Nakliyat

Dikmen Cd. No:228, Harbiye Mahallesi
06460 Çankaya/Ankara
Telefon: 0312 480 19 99 – 0535 361 88 70
Email: iletisim[at]karaaslannakliyat.com
Web: KaraaslanNakliyat.com

ADINIZ

EMAIL

TELEFON

MESAJINIZ