EŞYA PAKETLEME

Ankara Eşya Paketleme işi içerisinde hizmet vermekte olan firmamız, siz değerli müşterilerimizin eşyalarına en ufak zararın gelmesini istemediği gibi bunun beraberinde eşyanızın üzerinde toz bile bulundurmak istememekteyiz. Bundan dolayı çağın getirdiği yeniliklerle birlikte eşyalarınızı, 2 kat streç, 1 kat ambalaj, 1 kat battaniye ve kutuya alınacakları da 1 kutu içerisine koyarak %100 sağlamlık sağlıyoruz, bu kapsamda zaten uzman takım arkadaşlarımız sayesinde çok düşük olan risk, imkansız boyutlara iniyor.

Uygun fiyat ve kalitenin adresi olarak gün yüzüne çıkmakta olan firmamız, Ankara Eşya Paketleme konusunda uzman olmuş ve bu uzmanlığını yeni yetişmekte olan nakliye firmalarına da ders niteliğinde aktarmaktadır. Sektör üzerinde olan 19 yıllık tecrübemiz kapsamında, Ankara Eşya Paketleme işleri kapsamında bize rakip bir firma tanımadığımızı belirtir yine aynı zamanda Ankara Eşya Paketleme işlemlerinde uygulanmakta olan fiyatlarında bizden avantajlısının olmadığının altını çizeriz.

Tüm nakliye işlemlerinizi itina ile halletmekte olan firmamız, siz müşterilerimiz için çağın gerektirdiği tüm teknoloji ürünleri kullanmaktadır ve bu kapsamda tüm garantimizi sizlere sunmaktayız.

Eşya Paketleme Resimleri

Eşya Paketleme Müşteri Yorumlarımız.

HASAN AKER

ANKARA’dan   •   KAYSERİ’ye

Kayseri’ye tayyinimiz çıkmıştı ve eşyalarımızla beraber evimizi taşımak zorunda kalmıştık. Uzun süren araştırmalarım sonucu Ankara Nakliyat konularında Karaaslan Nakliyat’ı övdüler ve gerçekten haklılarmış. Eşyalarımız sorunsuzca taşındı. Teşekkür ediyoruz Ali bey ve ekibine.

Yorum Bırakın   

OZAN KARAKUŞ

İSTANBUL’dan   •   ANKARA’ ULUS’a

Ankara’ya şehir dışından nakliyat olmasına rağmen sorun yaşamadan geldi eşyalarımız. Bir tabloda ufak bir çizik vardı sadece ama Karaaslan Nakliyat telafisini yaptı. Teşekkürler

Yorum Bırakın   

ÖNDER ÖZDEMİR

ANKARA MAMAK’tan   •   ANKARA’ KEÇİÖREN’e

Annemlerin evini taşıyan bir firma eşyalara baya zarar verdi ve zararı ödemeyi kabul etmedi. Biz kendi evimizi taşıtırken tavsiyeler üzerine Karaaslan nakliyat ile çalıştık. Sıfır hata. Çok Teşekkür ediyoruz

Yorum Bırakın   

HALİS MURATOĞLU

ANKARA ÇUBUK’tan   •   ANKARA’ MERKEZ’e

2017 Ocak ayında taşınması gereken bir evimiz vardı. Taşınma işlerinde normalde çok stres yaşarım ve sık taşınma taraftarı değilimdir. Karaaslan nakliyat bu stresimi tamamen üzerimden aldı ve müthiş bir iş çıkardılar. Teşekkür ediyorum.

Yorum Bırakın   

ANKARA NAKLİYAT

Alo Ankara Nakliyat

Dikmen Cd. No:228, Harbiye Mahallesi
06460 Çankaya/Ankara
Telefon: 0312 480 19 99 – 0535 361 88 70
Email: iletisim[at]karaaslannakliyat.com
Web: KaraaslanNakliyat.com

ADINIZ

EMAIL

TELEFON

MESAJINIZ