Etimesgut Nakliyat işlemleri için bir firma arıyorsanız. An itibariyle aradığınız firmayı bulmuş bulunmaktasınız. 19 Yıldır sektör üzerinde çok büyük adımlar, yenilikler ve öncülükler yapan nakliyat firmamız siz değerli müşterilerimiz için 19 yıldır aralıksız olarak hizmet vermektedir.

19 Yıldır hiç değişmeyen misyonu olan firmamızın misyon üçgeni bulunmaktadır. Bu üçgen içerisinde ise kalite, uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti bulunmaktadır. %100 müşteri memnuniyeti üzerine çalışma gerçekleştiren firmamız, müşteri memnuniyeti adına bünyesinde çalışmakta olan şoförleri bile eğitimden geçirip, yeteneklerini artırıp tecrübeyle sabitlemektedir.

Bu kapsamda hiçbir eşyanızın üzerinde kırık v.b. olamayacağı gibi bir toz dahi bulunmayacaktır. Uygun güvenlik önlemleri kapsamında taşıdığımız eşyaları, ilk aldığımız gibi yeni evinize bıraktığımızda, yüzünüzde olan memnuniyet gülüşü bizim 19 yıllık sektör üzerinde olan misyonumuzu tamamladığından dolayı Etimesgut nakliyat işlerinde daha mutlu bir şekilde çalışabileceğiz.

Bu kapsamda Etimesgut nakliyat firmaları arasında yer alan firmamız, her şeyin öncüsü ve ilki olmuştur. Etimesgut nakliyat işlemlerinde ilk defa 7 gün 24 saat hizmet veren firmamız aynı zamanda Etimesgut nakliyat işlemlerinde en uygun fiyata en yüksek kaliteyi sunmaktadır.