ANKARA NAKLİYAT

Firmamız Ankara Nakliyat sektöründe 1996 yılından beri hizmet vermekte olup, Ankara evden eve nakliyat sektörünün yapı taşı olmuştur. Ankara nakliyat sektöründe firmamız aşağıdaki hizmetleri vermektedir.

  • Asansörlü taşıma
  • Evden Eve Nakliye

  • Eşya paketleme, ambalajlama

Evinize geldiğimizde ilk olarak eşyaları istifleme çalışmaları ve mobilya demontaj işlemi ile Ankara Nakliyat işlemimize başlıyoruz.

Tüm eşyalarınızı itina ile paketliyoruz. Eşyalarınızı paketlerken streç, Özel darbe koruyucu ambalaj ve nakliyat battaniyesi kullanıyoruz.

Eşyalarınız eski adresinizden, yeni adresinize nakliyesini güvenle yapıyoruz.

Eşyaların nakliye işlemi bittikten sonra montaj işleminin ardından yeni evinizi size teslim ediyoruz.

Ankara Nakliyat Resimleri

Ankara Nakliyat Müşteri Yorumlarımız.

HASAN AKER

ANKARA’dan   •   KAYSERİ’ye

Kayseri’ye tayyinimiz çıkmıştı ve eşyalarımızla beraber evimizi taşımak zorunda kalmıştık. Uzun süren araştırmalarım sonucu Ankara Nakliyat konularında Karaaslan Nakliyat’ı övdüler ve gerçekten haklılarmış. Eşyalarımız sorunsuzca taşındı. Teşekkür ediyoruz Ali bey ve ekibine.

Yorum Bırakın   

OZAN KARAKUŞ

İSTANBUL’dan   •   ANKARA’ ULUS’a

Ankara’ya şehir dışından nakliyat olmasına rağmen sorun yaşamadan geldi eşyalarımız. Bir tabloda ufak bir çizik vardı sadece ama Karaaslan Nakliyat telafisini yaptı. Teşekkürler

Yorum Bırakın   

ÖNDER ÖZDEMİR

ANKARA MAMAK’tan   •   ANKARA’ KEÇİÖREN’e

Annemlerin evini taşıyan bir firma eşyalara baya zarar verdi ve zararı ödemeyi kabul etmedi. Biz kendi evimizi taşıtırken tavsiyeler üzerine Karaaslan nakliyat ile çalıştık. Sıfır hata. Çok Teşekkür ediyoruz

Yorum Bırakın   

HALİS MURATOĞLU

ANKARA ÇUBUK’tan   •   ANKARA’ MERKEZ’e

2017 Ocak ayında taşınması gereken bir evimiz vardı. Taşınma işlerinde normalde çok stres yaşarım ve sık taşınma taraftarı değilimdir. Karaaslan nakliyat bu stresimi tamamen üzerimden aldı ve müthiş bir iş çıkardılar. Teşekkür ediyorum.

Yorum Bırakın   

ANKARA NAKLİYAT

Alo Ankara Nakliyat

Dikmen Cd. No:228, Harbiye Mahallesi
06460 Çankaya/Ankara
Telefon: 0312 480 19 99 – 0535 361 88 70
Email: iletisim[at]karaaslannakliyat.com
Web: KaraaslanNakliyat.com

ADINIZ

EMAIL

TELEFON

MESAJINIZ