Kahramankazan nakliyat firmaları içerisinde büyük bir gururla yer almakta olan firmamız 19 yıldır kesintisiz bir şekilde siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. Bu kapsamda müşterilerimiz için her türlü yeniliğe açık bir şekilde faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Her geçen gün bir kademe daha uzmanlaşan firmamız, 19 yılın getirmiş olduğu tecrübe beraberinde Kahramankazan nakliyat sektörüne bir devrim niteliğinde yenilikler katmıştır.

Firmamız Kahramankazan nakliyat kapsamında bulunan firmalar içerisinde, en uygun fiyat avantajları ile sizlere sürekli olarak hizmet vermektedir. Karaaslan Nakliyat olarak önceliğimiz müşteri memnuniyeti, güvenilirliktir. Uzman kadromuz ile 19 yıldır sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

İş arkadaşlarımıza, şoför dahil olmak üzere herkese eğitim veriyoruz ve bu kapsamda tecrübeyle bu eğitimi de sabitleyip o şekilde nakliye hizmetlerini devam ettiriyoruz. Kahramankazan nakliyat firmaları arasında bu uygulamayı ilk ve tek yapan nakliye şirketi olarak ön plana çıkıyoruz.

Fiyat – performans ilişkisi çerçevesinde siz değerli müşterilerimiz için en uygun fiyat avantajlarını sunarken, maksimum derecede kalite fırsatını da sizlere vererek her türlü nakliye işlemlerinizi 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz bir şekilde yapıyoruz.