Keçiören nakliyat işlerinde firmamız Ankara’nın tüm ilçelerinde olduğu gibi büyük bir özenle çalışmaktadır. Bu kapsamda Karaaslan Nakliyat olarak sektör üzerinde 19. Yılımızı bitirmeye hazırlanıyoruz. 19 yıldır güvenin ve garantinin tek adresi olan firmamız 10.000’lerce kişinin evini taşıyıp, 1 şikayet bile almamıştır. Bu çerçevede fiyatları dipte tutmuş fakat verilen hizmetin kalitesini son seviyeye çekmiştir.

Uzman kadromuzla birlikte 19 yıldır sizlere hizmet vermekten büyük gurur duyuyoruz. Eski evinizde ki eşyaları büyük bir özveriyle alıp, yeni evinize hiçbir zarar getirmeden ulaştırıyoruz. Bu kapsamda günümüz gereği son teknoloji ürünleri de taşıma konusunda yardımcı olarak tutuyor ve bu çerçevede evinizi çok hızlı bir şekilde taşıyoruz.

Sizlerin ise yapması gereken tek şey yeni evinize geldiğinizde eşyalarınızın üzerinde toz bile olmayışını izlemek oluyor. Şoförler dahil olmak üzere Keçiören nakliyat firmaları arasında eğitim veren firma bulunmamaktadır. Fakat bizim firmamız, Keçiören nakliyat firmaları arasında şoförlere dahi eğitim vermektedir ve bu kapsamda tamamen uzman bir kadro ile hizmet vermektedir.