Mamak nakliyat işlemlerinde, Karaaslan Nakliyat olarak 19 yıldır özenle çalışmaktayız. Uzman ekibimiz ve işinde profesyonel takım arkadaşlarımızla birlikte siz değerli müşterilerimize 19 yıldır aralıksız bir şekilde hizmet vermekteyiz. Günümüze kadar Mamak nakliyat firmaları içerisinde hep zirvede yer alan firmamız, uygun fiyat yüksek kalite iş modeliyle çalışmalarına devam etmektedir.

Son teknoloji ürünlerimiz ve tecrübeli takım arkadaşlarımız sayesinde, siz değerli müşterilerimizin tüm eşyalarını yıpratmadan, kırmadan, soymadan, incitmeden eski evinizden alıp yeni evinize getiriyoruz. Bu kapsamda size düşen görev ise uzağa geçip, izlemek oluyor.

Nakliyat işlemlerinde hep ilkleri başarmış olan firmamız Mamak nakliyat firmaları içerisinde ilk kez 7 gün 24 saat çalışan firma olmuştur ve sonrasında ise ilk kez uygun fiyat yüksek kalite iş modeliyle çalışan firma olmuştur. Yine aynı şekilde Mamak nakliyat işlemleri yapan firmalar arasında fiyat – performans modeli açısından da firmamız hep lider konumda kalmıştır.

Sizde profesyonel evden eve eşya taşımacılığı yaptırmak istiyorsanız, hiç zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçin.