ANKARA OFİS & BÜRO NAKLİYAT

Ankara Ofis Büro nakliye işlemlerinde ön planda olmakta olan firmamız, siz değerli müşterilerimiz için 19 yıldır aralıksız olarak hizmetlerini devam ettirmektedir. Bu kapsamda %100 müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışan firmamız, Ankara Ofis Büro Nakliye işlerini itina ile yapmaktadır.

Ofis ve Büronuz taşınacaksa, hiçbir eşyanıza zarar gelmeden garantili bir şekilde taşıma işlemlerinizi üstlendiğimizi aktarır, gelecek en ufak zarar karşısında firmamızın garantisinin varlığını belirtiriz. 19 yıllık sektör tecrübesinin yanı sıra, eğitim vermiş olduğumu çalışma arkadaşlarımız beraberinde eşyalarınız, firmamız bünyesinde birer insan değeri görmektedir ve incitmemek adına her türlü fedakarlık gösterilmektedir.

Ankara Ofis Büro Nakliye firmaları arasında en uygun fiyat avantajı ve en yüksek kalite hizmetini sunmakta olan firmamız, 19 yıldır siz değerli müşterilerimize hizmet etmekten büyük gurur ve onur duymaktadır. 19 yılın sağlamış olduğu tecrübe, olgunluk ve sektör üzerinde olan deneyim sayesinde siz değerli müşterilerimizle sürekli olarak tek çatı altında toplanmaktayız.

Ankara Ofis Büro Nakliye işlemlerinizi Ankara’da bulunan en kapsamlı firma Karaaslan Nakliyat’a yaptırmak istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçiniz!

Ankara Ofis Büro Nakliyat Resimleri

Ankara Ofis & Büro Nakliyat Müşterilerimizin Yorumları.

HASAN AKER

ANKARA’dan   •   KAYSERİ’ye

Kayseri’ye tayyinimiz çıkmıştı ve eşyalarımızla beraber evimizi taşımak zorunda kalmıştık. Uzun süren araştırmalarım sonucu Ankara Nakliyat konularında Karaaslan Nakliyat’ı övdüler ve gerçekten haklılarmış. Eşyalarımız sorunsuzca taşındı. Teşekkür ediyoruz Ali bey ve ekibine.

Yorum Bırakın   

OZAN KARAKUŞ

İSTANBUL’dan   •   ANKARA’ ULUS’a

Ankara’ya şehir dışından nakliyat olmasına rağmen sorun yaşamadan geldi eşyalarımız. Bir tabloda ufak bir çizik vardı sadece ama Karaaslan Nakliyat telafisini yaptı. Teşekkürler

Yorum Bırakın   

ÖNDER ÖZDEMİR

ANKARA MAMAK’tan   •   ANKARA’ KEÇİÖREN’e

Annemlerin evini taşıyan bir firma eşyalara baya zarar verdi ve zararı ödemeyi kabul etmedi. Biz kendi evimizi taşıtırken tavsiyeler üzerine Karaaslan nakliyat ile çalıştık. Sıfır hata. Çok Teşekkür ediyoruz

Yorum Bırakın   

HALİS MURATOĞLU

ANKARA ÇUBUK’tan   •   ANKARA’ MERKEZ’e

2017 Ocak ayında taşınması gereken bir evimiz vardı. Taşınma işlerinde normalde çok stres yaşarım ve sık taşınma taraftarı değilimdir. Karaaslan nakliyat bu stresimi tamamen üzerimden aldı ve müthiş bir iş çıkardılar. Teşekkür ediyorum.

Yorum Bırakın   

ANKARA NAKLİYAT

Alo Ankara Nakliyat

Dikmen Cd. No:228, Harbiye Mahallesi
06460 Çankaya/Ankara
Telefon: 0312 480 19 99 – 0535 361 88 70
Email: iletisim[at]karaaslannakliyat.com
Web: KaraaslanNakliyat.com

ADINIZ

EMAIL

TELEFON

MESAJINIZ