Pursaklar nakliyat işlemlerinde, ilk sırada gelen firma olarak, sizlere hizmet etmekten çok büyük onur ve gurur duyuyoruz bu kapsamda Karaaslan Nakliyat olarak 19 yıldır sizlerleyiz ve bu kapsamda 10.000 lerce müşterimizin evinin eşyalarını taşıdık. Pursaklar nakliyat firmaları arasında firmamız A kalite, profesyonel eşya taşımacılık hizmeti vermektedir ve bu kapsamda yine Pursaklar nakliyat firmaları arasında fiyat ve kalite konusunda en önde gelen firmalar arasında yer almaktayız

Fiyat – performans ilişkisi içerisinde Pursaklar nakliyat firmaları içerisinde zirvede yer alırken, sizler için takım arkadaşlarımıza özel eğitimler veriyoruz ve bu kapsamda tamamen profesyonel bir şekilde eşyalarınızı taşıyoruz. Bu kapsamda yapmanız gereken tek şey, eşyalarınızın nasıl güvenlik önlemleri çerçevesinde taşındığını izlemek ve zararsız bir şekilde eşyaların geldiğini gördüğünüzde mutlu olmak.

19 yıldır sektörde siz değerli müşterilerimiz için faaliyet gösterirken, günümüzde son teknoloji ürünleri sizler için kullanıyor ve daha kapsamlı bir hizmetin kapılarını sizler için aralıyoruz. Bu çerçeve dahilinde profesyonel evden eve taşımacılık hizmeti için bizleri aramanız yeterli.