Şereflikoçhisar sınırları içerisinde hizmetlerine devam etmekte olan firmamız Karaaslan Nakliyat siz değerli müşterilerimiz için, tamı tamına 19 yıldır aralıksız olarak hizmet vermektedir. Söz konusu hizmetlerimiz çerçevesi dahilinde son teknoloji ürünleri kullanıp, sizler için en iyi sonuçları üretiyoruz.

Müşteri memnuniyeti ilk plan ve amacımız olarak şekilleniyor ve bu kapsamda eşyalarınız üzerinde hiçbir şekilde kırılma, incinme, soyulma, çizilme gibi etkenler olmayacağı üzerine garantimizi veriyoruz. 19 yılın vermiş olduğu tecrübe sonucunda uzman ekibimizle eski evinizde bulunan eşyalarınızı yeni evinize itina ile taşıyor ve eşyaları sanki kendi eşyalarımızcasına koruyoruz.

Bu kapsamda da müşteri memnuniyetini üst planda tutup amacımız ulaşmış oluyoruz. Şereflikoçhisar nakliyat firmaları arasında yer alan firmamız pek çok yenilik üzerine damga basmıştır ve bu yenilikler kapsamında ün salmıştır. Şereflikoçhisar nakliyat firmaları arasında ilk defa 7 / 24 çalışma saatlerini uygulayan firma olmamızla birlikte, minimum para, maksimum kalite iş modelini de ilk uygulayan firma olarak gün yüzüne çıktık.

Sizlerde profesyonel taşınma hizmeti almak için bizlerle iletişime geçiniz.